4/8/2020    1083
Öğrencilerine hem akademik, hem sosyal hem de kültürel anlamda zengin öğrenme ortamları sunan, verdiği kaliteli eğitimin yanı sıra, topluma katkı sağlayan sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çeken Irmak Okulları, COVID-19  salgını nedeniyle hazırladığı yardım kolilerini Kadıköy İlçe Kaymakamlığı'na teslim etmiştir.
 
Eğitimi gönüllü bir sosyal sorumluluk hizmeti olarak kabul eden Irmak Okulları, Covid-19 salgını nedeniyle, Kadıköy ilçesinde  ikamet eden ihtiyaç sahibi  ailelere ulaştırılmak üzere  1000 adet erzak kolisi hazırlayarak Kadıköy Kaymakamlığı'na teslim etmiştir. Koliler dayanıklı tüketim malları ve gıda ürünlerini kapsayacak şekilde hazırlanmıştır.
 
Hazırlanan 1000 adet yardım kolisini Kadıköy Kaymakamlığı'na teslim eden Irmak Okulları Müdürü Metin Yoleri  "Irmak Okulları Ailesi olarak, dayanışma ve birliktelik ile bu zor günleri en kısa sürede atlatacağımıza yürekten inanıyoruz. Eğitimi gönüllü bir sosyal sorumluluk hizmeti olarak kabul eden Irmak Okulları'nın sosyal sorumluluk projeleri konusundaki çalışmalarının her şartta ve aynı hızla devam edeceğini bildirmek isterim." diyerek bu zor günlerde dayanışma ve birlikteliğin önemine bir kez daha vurgu yapmıştır.
 
Yardımlarından dolayı okulumuzu tebrik ediyoruz.