12/16/2016    1002

Irmak Ortaokulunun 16. dönem mezuniyet töreni, 28 Mayıs'ta; Irmak Lisesinin 12. dönem mezuniyet töreni ise 3 Haziran'da gerçekleşti.

Ortaokuldan mezun olan öğrencilerin gurur ve mutluluğunu paylaşmak üzere bir araya gelen Yönetim Kurulu üyeleri, okul yöneticileri, öğretmenler ve ailelerin huzurunda; türkçe, matematik, fen bilimleri, sosyal bilimler, ingilizce, almanca, fransızca, ispanyolca, görsel sanatlar, müzik, beden eğitimi, tiyatro ve toplum hizmeti alanında belirlenen ödüller, sahiplerini buldu. Ardından tüm 8. sınıf öğrencilerimize anı diplomaları takdim edildi. Mezuniyet kutlaması, canlı müzik eşliğinde verilen kokteyl ile sürdü.

Lise kısmında ise, Irmak ekolüyle yetişerek hayata değer katacak 31 genci mezun etmenin gururu yaşandı. Irmak Okulları Kültür Merkezinde düzenlenen törende, veliler ve konuklar, mezun öğrencilerin heyecanına ortak oldular. Tören, öğrencilerin ödül ve diplomalarını almalarının ardından sona ererken; mezunlar adına okul bahçesinde düzenlenen veda partisi, gecenin ilerleyen saatlerine dek sürdü.