8/19/2020    869
Geçen sene "Yılın İnsan Kaynakları Departmanı" kategorisinde bronz ödül aldığımız Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nde bu sene açılan COVID-19 Response kategorisine "Kelebeğin Dönüşüm Yolculuğu" projesi ile başvuran İnsan Kaynakları Bölümü, Avrupa'da "En Değerli İK Ekibi" kategorisinde Altın, "Pandemi Sırasında İK Teknolojisinin En Yenilikçi Kullanımı" kategorisinde ise Bronz Stevie Ödülü ile toplamda 2 ödül kazanmıştır. Ödül kazanan tüm şirket listesine buradan ulaşabilirsiniz.
 
"Kelebeğin Dönüşüm Yolculuğu" hikayesinde tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sürecinde gerçekleştirilen çalışmalardan örnekler verilerek süreçteki başarı kelebeğin dönüşümüne benzetilmiştir. Kelebeğin evrim sürecinden ilham alınarak hazırlanan Yapı Merkezi'nin COVID-19 sürecine karşı tasarladığı süreç Koza'ya Dönüş, Kozadan Çıkış, Adaptasyon ve Yeni Normale Hazır aşamalarından oluşmuştur.
 
Bu hiç beklenmedik olağanüstü durum karşısında tecrübesi ve vizyonu çerçevesinde hayata geçirdiği çalışmalarıyla "koşullar ne olursa olsun geleceğe güvenle uçmaya hazırız" diyen Yapı Merkezi, geleceğin sürdürülebilir iş hayatını da inşa etmedeki sorumluluk bilincini ve başarısını aldığı bu ödüllerle taçlandırmış olmuştur.