2/17/2017
1120

Geleneksel Yeni Yıl Kutlamamızı 23 Aralık 2015 Çarşamba günü Irmak Okulları'nda gerçekleştirdik. Kokteyl ile başlayan gece, Irmak Okulları Kültür Merkezinde Kurum Koordinatörü Nazan Fettahoğlu'nun hoşgeldiniz konuşması ile devam etti. Gecede, şirketimizin 50. Yılı dolayısıyla kurulan YM Korosu "YMajör" ilk konserini verdi ve büyük beğeni topladı. Yeni yıl konuşmalarında ilk sözü YM Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Arıoğlu aldı. Daha sonra sırasıyla YM Holding Başkan Vekili Köksal Anadol, YM İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Başar Arıoğlu, YM Prefabrikasyon Genel Müdürü Fuat Hatipoğlu, Yapıray Genel Müdürü Bekir Sami Günsav, Subor Genel Müdürü Kemal Tunç, YM İnşaat Gayrimenkul Grubu Genel Müdürü Gökhan Us, Feysaş Mali ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı Hasan Behçet Turhan, YM İnşaat Genel Müdürü Özge Arıoğlu birer konuşma yaptılar.

YM 50. Yıl Futbol Turnuvası'nda şampiyon olan Avrasya Tüneli takımı "Şefler Birliği", madalya ve hediyelerini Özge Arıoğlu'ndan aldı; takım kaptanı Görkem Erdem takım üyelerini tanıttı ve kısa bir konuşma yaptı. Takım kupasını ise Irmak Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Ülkü Arıoğlu verdi.

Her yıl, kazananı YM Geleneksel Yeni Yıl kutlamalarında açıklanan Yaratıcılık ve Buluşçuluk Ödülleri'nin bu seneki başvuru projelerini ArGe Şefi Burak Gökçe kısaca anlattı. 2015 yılı Buluşçuluk ve Yaratıcılık Ödülünü, "Prefabrik Yapı Elemanlarının Diğer Yapısal Elemanlarla Bağlantılarında Yeni Nesil Çözümler" konulu proje çalışmalarıyla Yapı Merkezi Prefabrikasyon çalışanlarımızdan Yavuz Mutlu, Yasin Suat Karakuş ve Fügen Görmüş kazandı.

Daha sonra 2015 yılı "Sevindiklerimiz" filminin ve Avrasya Tüneli ekibinin bir filminin gösterimi yapıldı. Yoğun katılımın olduğu gecede hem davetliler arasında hem de tüm grup çalışanları arasında hediye çekilişi yapıldı.